O mnie

Nazywam się Emilia Zęgota

 Jestem dyplomowanym dietetykiem, studia ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu i SGGW w Warszawie

Od 2015 r. współtworzyłam markę Positivision, czyli Pozytywną Wizję Zdrowia i prowadziłam liczne warsztaty stacjonarne, konsultacje dietetyczne, webinary, szkolenia on-line i kursy psychodietetyczne. Zrealizowałam kilkanaście projektów promujących zdrowy styl życia, współpracując lub pracując m.in. dla firm: Electrolux, Jestem Wellness, Azelis, Unilever, Upside Agency, Gamma oraz Fundacji Trzy Kroki.

Byłam prelegentką na V edycji Businesswoman Congress, Festiwalu Progressteron oraz na konferencji „Strefa Zmian- życie osobiste”. Miałam również przyjemność wykładać na WSB w Toruniu i moich ukochanych Uniwersytetach III Wieku.

Tworzę skuteczne rozwiązania

Jestem autorką zgrywalizowanego, psychodietetycznego programu on – line „Dziennik Podróżniczki”, z którego jestem bardzo dumna i który pomógł wielu kobietom zmienić swoje nawyki stylu życia na dobre i przy okazji schudnąć.

Kobiety w tym programie realizowały cele metodą małych kroków, a po drodze zaprzyjaźniały się ze sobą, bardziej akceptowały siebie i świetnie się przy tym bawiły. Zmieniało się ich ciało oraz umysł. Zmieniało się ich życie! Historię jednej z nich opisał SHAPE! Gratulacje dla wszystkich Dziewczyn! Jestem z Was dumna!

Wykorzystuję te metody w tworzeniu programów on-line i grup wsparcia pomagających wprowadzić propłodnościowe nawyki.

Prowadzę konsultacje on-line

Prowadzę konsultacje indywidualne z parami, które planują ciążę, chcą bardziej zadbać o siebie i wzmocnić swoją płodność.

W czym  mogę Ci pomóc?

  • dieta przy PCOS, insulinooporności, niedoczynności tarczycy, Hashimoto
  • dieta propłodnościowa dopasowana indywidualnie

Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie wartościowe informacje i rozgościsz się – ale tylko na chwilę – aby osiągnąć swój cel i pójść dalej!

Tego Ci życzę z całego serca! Powodzenia!